WYSYŁKA ZAMÓWIONEGO TOWARU

Produkty zamówione przez sklep internetowy zoriakoncept.com zostaną nadane w ciągu 2-4 dni roboczych (tj. od poniedziałku do piątku, wyłączając dni ustawowo wolne).

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska.

Nie ponosimy odpowiedzialności za działanie firm zewnętrznych, nie możemy zagwarantować terminowej dostawy. 

W przypadku braku wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia lub potwierdzeniem wysyłki, bardzo prosimy o sprawdzenie skrzynki spam. 

ZWROT

Produkty zamówione na stronie zoriakoncept.com możesz zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Prawo zwrotu nie dotyczy produktów wykonanych na indywidualne zamówienie.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać na adres mailowy: zoria@zoriakoncept.com. Przesyłkę ze zwracanym towarem należy wysłać na adres Zoria Koncept Kosterski Sobierajczyk sp.j., ul. gen. W. Sikorskiego 7f/23 53-659 Wrocław, niezwłocznie po zgłoszeniu zwrotu, nie przekraczając terminu 14 dni. 

Zwracany towar musi posiadać wszystkie metki i nie może nosić śladów użytkowania. Zwracane artykuły należy przesłać w oryginalnym opakowaniu.

Zwrot kosztów może potrwać do 5 dni roboczych od dnia doręczenia przesyłki pod powyższy adres. Dokładamy jednak wszelkich starań aby środki zostały zwrócone w możliwie najkrótszym czasie.