Aktualności

NOTA PRASOWA

Zoria Koncept to polska marka stworzona przez dwie przyjaciółki, prywatnie historyczki sztuki. Pomysł o powstaniu marki narodził się w naszych głowach pół roku temu, w salonie jednej ze współzałożycielek, podczas rozmowy o braku tego typu dodatków na polskim rynku. Nasze szuflady już wtedy pękały pod ciężarem opasek, gumek do włosów czy spinek, dlatego postanowiłyśmy stworzyć markę dla kobiet takich jak my, dażących obsesyjną miłością ciekawe dodatki.

Nasze inspiracje czerpiemy ze słowiańskiej mitologii. Zoria to jedno z imion słowiańskiej bogini Zorzy. Jest nazywana córką Nieba, siostrą Słońca i kochanką Księżyca. Władczynią Świtu i Zmierzchu. Promienie słoneczne, dzisiaj nazywane zorzami, są kojarzone z nićmi i przędzeniem – złota nić żywota nazywana jest oderwanym promieniem słonecznym. Zorza przędzie nići wyznacza rytm życia ludzkiego. Przynosi miłość, pomyślność i szczęście. Symbolika ta przejawia się w naszej ideologii. Wierzymy w to, że każda kobieta ma w sobie taką moc i chcemy, aby nasze produkty działały jak talizman, który będzie jej o tym przypominać. Niezależnie od wieku, wyglądu i tego, co nosi w sercu – doda pewności siebie, spowoduje uśmiech na twarzy, zainspiruje by sięgać do gwiazd i wziąć sprawy w swoje ręce.

W naszą markę wkładamy dużo serca i dbałości o detale, dlatego wszystkie nasze produkty produkujemy własnoręcznie, w Polsce. W naszej ofercie jak na razie znajdują się aksamitne opaski i gumki w różnych kolorach, ale szykujemy już letnie nowości – z pewnością pojawią sięnowe modele, ale także apaszki!

By poczuć klimat naszej marki, zapraszamy na nasze profile na Instagramie oraz na Facebooku